Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXI Sesja Rady Gminy Skąpe".
zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Grażyna Świątczak | za |
6 | Andrzej Kałużny | za |
7 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
8 | Krzysztof Niemyt | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Urszula Beata Bronisz | za |
12 | Piotr Olszewski | nieoddany |
13 | Wiesław Zawiślak | nieoddany |
14 | Marek Leon Kantek | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
przegłosowanie poprawek do projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Grażyna Świątczak | za |
6 | Andrzej Kałużny | za |
7 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
8 | Krzysztof Niemyt | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Piotr Olszewski | nieoddany |
14 | Marek Leon Kantek | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Grażyna Świątczak | za |
6 | Andrzej Kałużny | za |
7 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
8 | Krzysztof Niemyt | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Piotr Olszewski | nieoddany |
14 | Marek Leon Kantek | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w zakresie terenów zabudowy rekreacyjno-wypoczynkowej, usługowej oraz terenów harcerskiej turystycznej bazy noclegowej wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Niesulice, gmina Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Grażyna Świątczak | za |
6 | Andrzej Kałużny | za |
7 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
8 | Krzysztof Niemyt | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Piotr Olszewski | nieoddany |
14 | Marek Leon Kantek | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
przyjęcie protokołu z XXX sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Karol Mirosław Dauksza | za |
4 | Grażyna Świątczak | za |
5 | Andrzej Kałużny | za |
6 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
7 | Krzysztof Niemyt | za |
8 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
9 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
10 | Wiesław Zawiślak | za |
11 | Urszula Beata Bronisz | za |
12 | Mariusz Kuźmicz | nieoddany |
13 | Piotr Olszewski | nieoddany |
14 | Marek Leon Kantek | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |