Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXI Sesja Rady Gminy Skąpe".
zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Skąpe wotum zaufania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminy Skąpe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2019 r
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2020-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Świebodzin
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego zbywanego na rzecz najemcy w trybie bezprzetargowym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy Skąpe i nadania statutu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie udzielania Stypendium Naukowego Wójta Gminy Skąpe za szczególne osiągnięcia w nauce dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli pod nazwą „ZHP Świdnica” i określenia sezonu kąpielowego dla tego miejsca
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Niesulice i terenów przyległych III
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Skąpe"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia od Województwa Lubuskiego przez Gminę Skąpe do realizacji zadania publicznego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Przyjęcie protokołu XX sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Mariusz Kuźmicz | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |