Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVII Sesja Rady Gminy Skąpe".
Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej w Niekarzynie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Krzysztof Niemyt | przeciw |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego nabycia w trybie komunalizacji nieruchomości na rzecz Gminy Skąpe od Skarbu Państwa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Skąpe na rok szkolny 2019/2020
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Skąpe na lata 2020 – 2024
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |
Przyjęcie protokołu XVI sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |