Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XV Sesja Rady Gminy Skąpe".
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie wysokości stawek podatku od środków transportowych na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za rok od domku letniskowego lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Przyjęcie protokołu XIV sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Marek Leon Kantek | za |
4 | Karol Mirosław Dauksza | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Ewa Agnieszka Kasprzak | nieobecny |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |