Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Sesja Rady Gminy Skąpe".
Zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Głosowanie nad zmianami do projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Skąpe na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Skąpe na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Głosowanie nad zmianami do projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2019-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2019-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Głosowanie nad zmianami do projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Niesulice i terenów przyległych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Niesulice i terenów przyległych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego nabycia w trybie komunalizacji nieruchomości na rzecz Gminy Skąpe od Skarbu Państwa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu przyznawania dodatków oraz innych składników wynagrodzenia nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia informacji dotyczącej Zarządzenia Nr Z-50/2019 Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych w Zielonej Górze
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie opłaty targowej na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania zespołu do zaopiniowania kandydatów na ławników do sądów powszechnych na kadencję 2020-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały wsprawie zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji informacji o kandydatach na ławników
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Przyjęcie protokołu XI sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Andrzej Kałużny | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |