Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "X Sesja Rady Gminy Skąpe".
zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Skąpe na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli pod nazwą Ośrodek Wczasowy „IRENA” Ewa Kąpińska i określenia sezonu kąpielowego dla tego miejsca
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zarządzenia nr 37/2019 wójta Gminy Skąpe w sprawie zakazu podlewania wodą z wodociągów gminnych ogrodów, terenów zielonych w Ołoboku, Niesulicach i Łąkiem
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy w trybie bezprzetargowym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Przyjęcie protokołu VIII sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |
Przyjęcie protokołu IX sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |