Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VIII Sesja Rady Gminy Skąpe".
Głosowanie nad zmianą porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Skąpe wotum zaufania
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminy Skąpe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2018 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie udzielenia Powiatowi Świebodzińskiemu pomocy finansowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia stanowiska dotyczącego utworzeniu czwartej szkoły podstawowej na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Skąpe oraz określenia granic ich obwodów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli pod nazwą „ZHP Świdnica” i określenia sezonu kąpielowego dla tego miejsca
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie opłaty miejscowej na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu VII sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Piotr Olszewski | za |
6 | Grażyna Świątczak | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Wiesław Zawiślak | za |
9 | Urszula Beata Bronisz | za |
10 | Karol Mirosław Dauksza | nieobecny |
11 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
12 | Bartosz Daniel Derejczyk | nieobecny |
13 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
14 | Andrzej Krzysztof Stańczak | nieobecny |
15 | Janusz Michał Obuchanicz | nieobecny |