Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VII Sesja Rady Gminy Skąpe".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2018-2030.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Powiatowi Świebodzińskiemu pomocy finansowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru podatków w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości ich wynagrodzenia.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | przeciw |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów dzierżaw w trybie bezprzetargowym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie do zasobów mienia gminnego nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa, której dysponentem jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Skąpe w 2019 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia sezonu kąpielowego w 2019 roku na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Przyjęcie protokokłu VI sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |