Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VI Sesja Rady Gminy Skąpe".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru podatków w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości ich wynagrodzenia.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów dzierżaw w trybie bezprzetargowym.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargi.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
Przyjęcie protokołu V sesji Rady Gminy Skąpe.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Grażyna Świątczak | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
15 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |