Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXIX Sesja Rady Gminy Skąpe".
zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
przegłosowanie autopoprawek do projektu uchwały budżetowej Gminy Skąpe na rok 2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na rok 2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
przegłosowanie autopoprawek do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2022-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na
lata 2022-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie utraty mocy obowiązującej uchwały w sprawie ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za rok od domku letniskowego lub innej
nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy
Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy, lub od innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno – wypoczynkowe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie ustalenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi pozbywania się odpadów komunalnych oraz nieczystości ciekłych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie zasad ustalenia diet radnych Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie zasad przyznawania diet sołtysom i przewodniczącemu zarządu osiedla oraz zwrotu kosztów podróży służbowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości niezabudowanej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Powiatu Świebodzińskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Gminy Skąpe na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
przyjęcie protokołu XXXVIII sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |