Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXVIII Sesja Rady Gminy Skąpe".
zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieoddany |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe
na lata 2021-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie pokrycia części kosztów gospodarowania odpadami komunalnymi z dochodów własnych niepochodzących z pobranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Skąpe porozumienia międzygminnego i przystąpienia do opracowania i wdrożenia Planu Działań na lata 2021-2027 (FEWL 21-27) obejmującego gminy Lubrza, Łagów i Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Skąpe z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w 2022 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniego Programu Gospodarowania
Mieszkaniowym Zasobem Gminy Skąpe na lata 2020 – 2024
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |
Przyjęcie protokołu z XXXVII sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Andrzej Kałużny | za |
9 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
10 | Krzysztof Niemyt | za |
11 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
12 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
13 | Wiesław Zawiślak | za |
14 | Urszula Beata Bronisz | za |