Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXVII Sesja Rady Gminy Skąpe".
podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Gminy Skąpe na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2021-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie wysokości stawek podatku od nieruchomości na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie opłaty miejscowej na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w obrębie Ołobok – Osiedle Słoneczne Wzgórze
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Andrzej Kałużny | za |
7 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
8 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
9 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
10 | Wiesław Zawiślak | za |
11 | Urszula Beata Bronisz | za |
12 | Piotr Olszewski | nieoddany |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie zamiaru utworzenia Związku Powiatowo-Gminnego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |
przyjęcie protokołu XXXVI sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
10 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
11 | Wiesław Zawiślak | za |
12 | Urszula Beata Bronisz | za |
13 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
14 | Krzysztof Niemyt | nieobecny |