Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XI Sesja Rady Gminy Skąpe".
zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Skąpe na rok 2019
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Skąpe na lata 2019-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Powiatu Świebodzińskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego zbywanego na rzecz najemcy w trybie bezprzetargowym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego zbywanego na rzecz najemcy w trybie bezprzetargowym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przeznaczenia mienia wygaszanego Publicznego Gimnazjum im. Arkadego Fiedlera w Radoszynie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji zadania w zakresie inwestycji drogowej w miejscowości Kalinowo
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |
Przyjęcie protokołu X sesji Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Andrzej Kałużny | za |
8 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
9 | Krzysztof Niemyt | za |
10 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
11 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
12 | Wiesław Zawiślak | za |
13 | Urszula Beata Bronisz | za |
14 | Tomasz Paweł Roskowiński | nieobecny |
15 | Grażyna Świątczak | nieobecny |