Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "I sesja Rady Gminy Skąpe".
Uchwalenie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Głosowanie nad składem Komisji Skrutacyjnej do przeprowadzenia wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Głosowanie nad składem Komisji Skrutacyjnej do przeprowadzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | wstrzymał się |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji ds. Budżetu, Finansów, Rolnictwa i Działalności Gospodarczej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji ds. Porządku Publicznego, Spraw Komunalnych, Mieszkaniowych i Ochrony Środowiska
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Uchwalenie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Głosowanie nad składem Komisji Skrutacyjnej do przeprowadzenia wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Głosowanie nad składem Komisji Skrutacyjnej do przeprowadzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Skąpe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | wstrzymał się |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji ds. Budżetu, Finansów, Rolnictwa i Działalności Gospodarczej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji ds. Porządku Publicznego, Spraw Komunalnych, Mieszkaniowych i Ochrony Środowiskaa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jerzy Ryszard Pawelski | za |
2 | Mariusz Kuźmicz | za |
3 | Ewa Agnieszka Kasprzak | za |
4 | Marek Leon Kantek | za |
5 | Karol Mirosław Dauksza | za |
6 | Piotr Olszewski | za |
7 | Tomasz Paweł Roskowiński | za |
8 | Grażyna Świątczak | za |
9 | Andrzej Kałużny | za |
10 | Bartosz Daniel Derejczyk | za |
11 | Krzysztof Niemyt | za |
12 | Andrzej Krzysztof Stańczak | za |
13 | Janusz Michał Obuchanicz | za |
14 | Wiesław Zawiślak | za |
15 | Urszula Beata Bronisz | za |